Profesjonalny a zarazem w pełni darmowy program typu PIM (Personal Information Manager) z modułem CRM (Customer Relationship Management)

WprowadzeniePierwsze krokiSamouczki

DownloadWsparceKontakt

 

 Gwarancja bezpiecznego kodu

Warunki licencjiFunkcje programuAnkieta badawczaAktywacjaPytania i problemy

 Wsparcie techniczne do programu mAsystent 2007

Producent programu oferuje darmowe wsparcie dla użytkowników programu, którzy aktywowali swoją kopię aplikacji mAsystent. Niemniej jednak przed kontaktem z autorem należy zapoznać się z sekcją Pytania i problemy oraz dokumentacją dostarczoną razem z programem. W przypadku gdy nie znajdziecie Państwo odpowiedzi na swoje pytanie lub problem, wtedy można skontaktować się z producentem korzystając z poniższego formularza lub dzwoniąc na numer infolinii.

  

Obecnie projekt jest zamknięty i nie jest świadczone do niego wsparcie techniczne. Z programu można korzystać w takiej formie w jakiej dostępny jest w Internecie natomiast nie dorabiam do niego żadnych funkcji oraz nie oferuję pomocy w jego obsłudze.

Projekt w przyszłości wróci w zupełnie odmienionej wersji o nazwie mAsystent PRO.

Pozdrawiam Przemysław Rusiecki

 
Jeżeli dotarli Państwo na tą stronę w związku z tym, że deinstalujecie program mAsystent 2007, to proszę poniżej opisać dlaczego program nie spełniał Państwa oczekiwań. Dzięki temu w przyszłości będę mógł ulepszyć aplikację i dostosować ją do potrzeb użytkowników. Z góry dziękuje za poświęcony czas na przekazanie uwag.

 Formularz kontaktowy dotyczący programu mAsystent 2007

Jeżeli zgłaszasz problem to dokładnie opisz sytuację, która go spowodowała oraz napisz z jakiego systemu operacyjnego korzystasz oraz w miarę możliwości podaj podstawową konfigurację Twojego komputera a w szczególności szybkość procesora, ilość pamięci RAM.

Twoje imię lub nick:

Twój adres e-mail*:

* wpisz poprawny adres e-mail jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź

Tematyka wiadomości:

Treść przekazywanej wiadomości:
 

Uwaga osoby korzystające z przeglądarki FireFox oraz dodatku NoScript! Aby móc wysłać dane z formularza należy tymczasowo zezwolić  na wykonywanie skryptów w domenie www.niespamuj.pl lub ki.gwsh.edu.pl w przeciwnym wypadku FireFox może zablokować Państwu możliwość wysłania danych z tego miejsca. To samo dotyczy użytkowników przeglądarki Opera.

 

 

 Dostęp do pomocy technicznej z poziomu programu

Do wsparcia technicznego drogą e-mail można także uzyskać dostęp bezpośrednio z poziomu programu mAsystent przechodząc do Menu Pomoc i wybierając Zgłoś problem lub uwagę. W oknie, które zostanie wyświetlone należy opisać problem lub pytanie. W ciągu 24 godzin powinni Państwo otrzymać odpowiedź. Można także w ten sposób przekazywać anonimowe uwagi lub komentarze dotyczące mAsystenta.


Strona główna | Broszura informacyjna | Multimedialne szkolenie | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Uwagi i komentarze | Inne produkty  

(c) 2007 P. Rusiecki - www.niespamuj.pl/mAsystent/